Haydar Doğramacı

Fotoğrafhane

Biz Kimiz

Merhabalar, Fotoğrafhane’ye Hoşgeldiniz…
Haydar Doğramacı – Fotoğrafhane 15 yılı aşan deneyimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın mutluluğunu ve heyecanını duyuyor.

2011 yılında Haydar Doğramacı tarafından kurulan Haydar Doğramacı – Fotoğrafhane’de klasik stüdyo fotoğrafçılığı (portre, evlilik, mezuniyet), tanıtım ve reklam fotoğrafçılığı, 360 derece sanal tur çekimleri, dış mekan gelin&damat fotoğrafçılığı, doğum ve bebek çekimlerinin yanı sıra marka yönetimi amaçlı tanıtım materyalleri hazırlanıp sizlere sunulmaktadır. Sizlere bu hizmetleri sunarken ilk günkü heyecanını ve samimiyetini hiç kaybetmeyen, tecrübeleri aktarmaya dayalı olan tarzımız; geçmişten günümüze değişim gösteren disiplinler doğrultusunda gelişmeye devam etmektedir. Bu disiplinler sayesinde sizlere gelecek ile ilgili planlamalar yaparken, bu planlarınızı sağlam temel ve stratejiler üzerine kurulmasını amaçlamaktadır.

Kurulduğu yıllarda orta ölçekli bir firma olarak yola çıkan Haydar Doğramacı – Fotoğrafhane, sizlere profesyonel çözümler yaratmak adına yaptığı girişimlerle daha geniş kitlelere ulaşmış bir marka olma yolunda sağlam ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Bu yolda ilerlerken zoru başarma azmini, kaliteli hizmet sunmayı, güleryüzlü ve anlayışlı olmayı en temel prensipleri olarak kabul eden firmamız; bu ilkeler ışığında sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye ve çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

01

Tecrübe

Fotoğrafçılık ve Reklamcılık

02

Müşteri Memnuniyeti

Koşulsuz müşteri memnuniyeti

03

Profesyonel Kadro

Sektörde alanında uzman Ekip

04

Tamamlanan Proje

Sektörde tamamlanan sayısız proje

1
Yıllık Tecrübe
1
Müşteri Memnuniyeti
1
Profesyonel Kadro
1
Tamamlanan Proje

Fotoğrafhane Portföy

Bilge & Yiğit

Stüdyo Çekimleri

Stüdyo Çekimleri Mezuniyet

Stüdyo Çekimleri

Yeşilliklere boğulduk

Save The Date
Menü